top of page

Fendi’nin Yeni Kafesi Miami’de Açıldı
Fendi, Miami Design District’teki OTL Restaurant’ı devralarak yeni pop-up kafesi Fendi Caffe’yi 26 Mayıs'ta açtı. Fendi’nin butik mağazasının tam karşısında bulunan kafe, 5 Temmuz’a kadar açık olacak. Ancak kafenin cesur tasarımı muhtemelen ziyaretçilerin ve turistlerin hafızalarında çok daha uzun süre yaşayacak.
Fendi Caffe, Sarah Coleman'ın saykodelik FF Vertigo logo deseniyle çevrelenmiş, moda-sanat ve gastronominin buluştuğu bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Duvarları kaplayan koleksiyonun sarı ve mavi tonları, güneşli ve neşeli bir yazın gelişini müjdeliyor. Kafe, neredeyse her yüzeyi, pencereleri de dahil olmak üzere, güneşli renkli çizgilerle boyanarak, tamamen yenilenip yeniden tasarlandı.
Fendi Caffe, porselen fincanlarda servis edilen özel bir FF logolu kapuçino da dahil olmak üzere, yerel ve İtalyan kahvaltı ve öğle yemeği için çeşitli alternatifler sunan bir menü sunmaktadır. Akşam yemeği menüsü ise FF logolu tost ve paninilerin yanı sıra bağımlılık yapan hamur işleri ve tatlılar da dahil olmak üzere tatlı ve tuzlu seçeneklerden oluşuyor.
Comments


bottom of page