top of page

Işıltılı, parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmak mümkün.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt

elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş bir

dermokozmetik markası olan COSMED; ‘Retinol ve Peptit İçeren Yenileyici

Serum’, ‘Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Peptitli Nemlendirici Cilt Bakım Kremi’ ve

‘Atopia 4C Cica Cream’le kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir cilt bakımı sunuyor.Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacıve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, tüm cilt tiplerine özel sunduğu çözümlerle sağlıklı bakımı herkese ulaştırıyor.


Cilt Bakımında Çığır Açan Serum


Devrim niteliğindeki ‘Skinologist 0,5% Retinol ve Peptit İçeren Yenileyici Serum’, cilt bakımrutinini daha da ileri taşıyarak ciltte fark yaratmaya hazır. Skinologist'in yeni serumu, cilt yenilenmesi ve gençleşmesine yönelik en son teknolojileri bir araya getiriyor. Yüksek kalitedekimformülüyle kolajen sentezini desteklerken, DNA hasarını engelliyor ve ciltte; onarıcı, sakinleştirici bir etki yaratıyor. Hassas ciltlerin de kullanabileceği ürün, yenilikçi formülü ile cildi beslerken aynı zamanda cildin sıkılaşmasına ve canlanmasına da yardımcı oluyor. Düzenli kullanımda cilt tonunu eşitlemeye, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olan serum; cildin daha parlak, genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek oluyor.

Işıltınızı Geri Kazanın


Kırışıklıklara karşı savaşmak için özel olarak tasarlanan Multi-Function Peptide Cream, formülünde yer alan patentli peptit bileşiğiyle cildi onarırken Squalane özüyle cildin daha dolgun görünmesi de sağlıyor. Güçlü bileşenlerle cildi derinlemesine nemlendiren ürün aynı zamanda yaşlanma belirtilerine karşı da savaşıyor. Ürünün içeriğindeki peptitler, cildi sıkılaştırmaya ve elastikiyeti artırmaya yardımcı olurken ince çizgileri ve kırışıklıkları hedef alarak cilt yüzeyini daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşturuyor. Beta- Glucan ile zenginleştirilmiş benzersiz bir formüle sahip olan krem, yoğun nemlendirme özelliği sayesinde cildi anında canlandırıp tazelik kazandırıyor. Gündüz veya gece kullanımına uygun olan krem, cilt dokusunun iyileşmesine de yardımcı oluyor.

Cilt Hasarını Onarmak Çok Kolay


Cildin onarım sürecini hızlandırmak ve desteklemek amacıyla özel olarak formüle edilen Cosmed 4C Cila Cream, cildin doğal bariyerini güçlendirerek onu dış etkenlere karşı daha dayanıklı hale getiriyor. Ürün, Centella Asiatica’dan elde edilen 4 etken maddeyle kolajen sentezi yaparak hasarlı dokuların hızla iyileşmesine, anti inflamatuar etkisiyle de hasar sonrası tahrişli bölgedeki yangı hissini azaltmaya yardımcı oluyor. Formülündeki çinko ile antiseptik özellik göstererek hasarlı bölgede bakterilerin oluşmasını da engelleyen krem, zengin içeriği

sayesinde cildi derinlemesine besleyip nemlendiriyor.


COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.


Skinologist 0,5 % Retinol ve Peptit İçeren Yenileyici Serum 30 ml: 709,90 TL

Revolution Multi-Function Peptide Cream - Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Peptitli Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 ml: 819,90 TL Atopia 4C Cica Cream 40 ml:309,90 TL

Kommentare


bottom of page