top of page

The Bodrum Edition 2022 Yaz Sezonu İçin Açılıyor!2018'de Ian Schrager tarafından Marriott International ortaklığıyla açılan, lüks anlayışının temsilcisi The Bodrum EDITION, 20 Nisan Çarşamba günü sabırsızlıkla beklenen yaz sezonu için kapılarını yeniden açıyor!Geçtiğimiz yıl, Conde Nast Traveller tarafından Readers Choice Ödülleri'nde Avrupa'nın 4'üncü, dünyanın ise 24'üncü en iyi oteli seçilen The Bodrum EDITION,

seçkin konukları için hazırlanan özel etkinlikler ve sürpriz işbirlikleriyle heyecanı daha da arttırıyor.


The Bodrum EDITION sevilen restoranları MORENA Beach Club, ünlü şef Diego Munoz imzasını taşıyan Peru ve Latin Amerika konseptli BRAVA, ünlü şef Osman Sezener imzasıyla modern Ege ve Anadolu mutfağı ile KITCHEN ve Asya Füzyon spesiyaliteleri ile pop-up INARI’nin yanı sıra özgün bir tasarımla dekore edilmiş olan odaları ve altın kumlu plajıyla konuklarını ağırlıyor.Bodrum yarımadasının batı noktasındaki Yalıkavak Marina’ya üç kilometre uzaklıkta yer alan The Bodrum EDITION, çoğu Ege Denizi’ne bakan balkonlu, bahçeli veya özel havuzlu toplam 108 odadan oluşuyor. 108 odanın dahilinde kendi mutfağı olan suit odalar ve bir adet dört yatak odalı villa bulunuyor. Her odada özgün tasarım mobilyalar ve mermer banyolar yer alıyor. Konuklar son teknolojik donanıma sahip benzersiz bir deneyim sunan spa ve Türk hamamının yanı sıra, spor merkezinde, Ege denizinin büyülü manzarası eşliğindeki sonsuzluk havuzunda veya iskeledeki kişiye özel kabanalara sahip Beach Club’da unutulmaz anlara tanıklık ediyor. Ayrıca bu yaza özel YogaŞala tarafından yürütülen yoga programı kapsamında konuklar her sabah dinamik bir sunrise yoga seansı ile güne başlarken, her akşamüstü yumuşak akışlı bir sunset yoga seansıyla günü kapatacak.


Sanat etkinliklerine oldukça önem veren The Bodrum Edition, otel misafirlerine ücretsiz katılabileceği sanat etkinlikleri ve atölyeler sunuyor. En iyi DJ ve müzisyenleri bünyesinde toplarken, yaz boyu her ay dolunay gecesinde "Full Moon Party"ler ile eğlenceyi tavana çıkaracak! Sağlıklı yaşam odaklı Zen içerikli programlarla da sezon tamamlanacak.


Commentaires


bottom of page