top of page

"Virgil Abloh: Mimarisinin c / o Kodları" Sergisine Bir Göz Atın


1 Aralık'ta resmi olarak açılacak olan “Virgil Abloh: Mimarisinin c / o Kodları" sergisine bir göz attık. Design Miami / sırasında gerçekleşen sınırlı süreli sergi, Nike ve şehrin Rubell Müzesi'ni devralan VA Securities tarafından sunuldu. Nike ve VA Securities'e göre, "sergi, Nike ile uzun vadeli ortaklığını vurgulayarak Abloh'un yaratıcı mirasını onurlandırıyor ve yaratıcı kimliğinin merkezinde yer alan tasarım metodolojilerini paylaşıyor. Sergi ve ilgili programları, herhangi bir ortama, ürüne veya alana uygulanması amaçlanan Abloh Kodları olarak bilinen metodolojik ilkeleri sergilemek üzere tasarlandı. Kodlar, Abroh'un çalışmalarını kolayca tanımlanabilir hem de çevrilebilir hale getirdi.


Bu yıl Design Miami de olan sergi, Nike'ın VA Securities ile olan ortaklığının geleceğini yönlendiren ve şekillendiren kodları ifade etmeye hizmet edecek. Virgil'in Nike ile oluşturduğu bir platform olan ''Architecture'' tarafından oluşturulan devam eden işbirliklerini bilgilendirilecek. Mahfuz ve Chloe Sultan'ın önderliğindeki geleceğin ''Architecture'' projeleri Virgil'in kodlarını yansıtacak ve yeniden yorumlayacak.

Nike'a göre, amaç, Abloh'un mirasını bireysel bir uygulamanın ötesine taşımak ve kalıcı bir kaynak için bir çerçeve oluşturmak ve onun ilham verici hikaye anlatımına bağlı tasarıma davet etmektir.


"Virgil Abloh: Mimarisinin c / o Kodları", yayınlanmamış ve daha önce görülmemiş Off-White ™ x Nike ayakkabılarına odaklanıyor. Virgil Abloh'un iş ahlakını kanıtlayan sergi, Off-White ™ x Nike Dunk Lows ve Air Force 1'lerin resmi olarak piyasaya sürülmesine yönelik süreçte geliştirilen sayısız renk paletini gösteriyor. Ek olarak, sergi, ilk orijinal olan Off-White ™ x Nike Terra Forma'nın resmi tanıtımı olarak hizmet ediyor. Terra Forma, 2022'de Abloh ve Nike tasarımcıları tarafından sıfırdan tasarlanan Nike spor ayakkabısıydı. Terra Forma, bu Aralık ayında resmi olarak çıkacak bir giyim ve ayakkabı koleksiyonunun parçası olacak.


Yukarıdaki 1-4 Aralık tarihlerinde Miami'deki Rubell Müzesi'ndeki "Virgil Abloh: c / o Mimarisinin Kodları" sergisine bir göz atın.


Rubell Müzesi'nde "Virgil Abloh: c / o Mimarisinin Kodları"

1100 KB 23. Cadde,

Miami, FL 33127,

USA


Comments


bottom of page