top of page

Zamansız Güzellik2020, cildimiz için oldukça yorucu bir yıl oldu. Bazılarımız her gün cildine farklı maskeler uygularken bazılarımız da sıkıldıkça yeni makyaj trendlerini denedi. Dua Lipa’dan Georgia May Jagger’a kadar herkes cilt bakım rutinlerinde köklü değişikliklere gitti. Kendall Jenner kendini avokadoları parçalamakla ve yüzünün her tarafına sürmekle meşgul ederken kitleleri de peşinden sürükledi. Mükemmel ev yapımı yüz maskesini bulmak için denenmeyen meyve ya da baharat kalmadı. Bazılarımızsa, Euphoria’nın etkisinden çıkamadık ve neon görünümlerimizle evimizdeki en rahat koltuğumuzda öylece oturduk. Bazılarımız The Crown’un yeni sezonunun etkisiyle Prenses Diana gibi mavi eyeliner’larımızı sürdük ve gün boyu kendi sarayımızın camından dışarıyı izledik. Hepimiz için zamanın durduğu son dönemde trend olan ve uzun süre de hayatımızda kalacak gibi gözüken zamansız güzellik sırlarını keşfetmeye hazır mısınız?Kedi gözü


Günümüzün nerdeyse yarısını online toplantılarda geçiriyoruz. Çok da uğraşmadan kendimizi iyi hissettirecek küçük dokunuşlara ihtiyaç duyuyoruz. Tek bir ürünle gözlerini ön plana çıkarmak isteyenler için kedi gözü yani “cat-eye”ı öneriyoruz.
Kırmızı dudaklar


Evet, gün boyu evlerimizde en rahat kıyafetlerimizin içindeyiz ama bu kendimizi enerjik hissedemeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Sadece kırmızı ruj sürmek bile tüm ruh halinizi değiştirebilir.
Dumanlı gözler


Peki ya nişan ve düğünler? Online düğünler yeni trend olmuşken bu düğünlerin bir de makyaj trendi olmalı! Güzellik salonlarının kapandığı bu dönemlerde “smokey-eye” gibi pratik bir makyaj, her türlü online etkinliğin kurtarıcısı olacak.
Bağımlılık yaratan notaları ve yaratıcı şişe tasarımlarıyla hayranlık uyandıran parfümler...Yeni nesil cilt bakımı


Şimdi cildinizde sağlıklı bir ışıltıya sahip olmanın tam zamanı... Bu yılın en popüler malzemeleri ise Kendall Jenner’ın önerisiyle zerdeçal ve avokado oldu.
Dizilerden ilham alın


The Witcher, yeşil dumanlı göz makyajının sihirli etkisini denemek isteyenler için iyi bir ilham kaynağı... Daha gotik bir tarz arayanlar içinse The Gothic Adventures of Sabrina bire bir. Hayır, ben neon severim diyorsanız, Euphoria’yı izleyin deriz. Hala The Crown’un etkisinden çıkamadıysanız, Prenses Diana gibi mavi eyeliner’larınızı sürün ve en sevdiğiniz bölümleri tekrar izleyin.

Comments


bottom of page