top of page

Calvin Klein x Magnet Quarterly

Calvin Klein İlkbahar 2023 kampanyasında duygular ön planda.

Calvin Klein, Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından çekilen İlkbahar 2023 kampanyasında birbirinden ünlü yıldızlar yer alıyor. Dinamizmin vurgulandığı ''Calvins or nothing'' konseptini sürdüren kampanya, özgüvenin ve duyguların gücünü gözler önüne seriyor. İlkbahar 2023 kampanyasında Calvin Klein'ın marka elçileri JENNIE, Kendall Jenner ve FKA twigs yer alırken Michael B. Jordan ve Aaron Taylor-Johnson da Calvin Klein ailesine katılıyor.

Calvin Klein, özgüvene dayanan kampanyasında yer alan tüm yıldızlar gerçek karakterlerini yansıtıyor. Türkiye'de de aynı konsept çerçevesinde bir çekim gerçekleştiren Calvin Klein, Magnet Quarterly ile güçlerini birleştirdi. Yüsra Geyik, Gizem Kaya ve Ahmet Aksöz'ün yer aldığı çekimlerde dinamizm başroldeydi. Yüsra Geyik, cesur ve asi duruşuyla duygularını özgün bir şekilde dışa vururken; Gizem Kaya, pozitif enerjisi ve özgüvenli tavrını gözler önüne serdi. Sportif kişiliğiyle bilinen Ahmet Aksöz ise yüksek enerjisiyle dikkat çekti.

Calvin Klein'ın en yeni iç giyim koleksiyonlarını ve denim pantolonlarını giyen yıldızlar, markanın bahar sezonunu geniş bir yelpazeyle sunarken moda tutkunlarını da yeni stillerle buluşturuyor.


Genel Yayın Yönetmeni: Selim Can Çelik, İrem Bakić

Dijital İçerik Direktörü: Gökhan Oğuz Ünal

Fotoğraf/Photography: Ergin Turunc

Fotoğraf Asistanları/Photography Assistants: Simay Dilhan, İzgi Yılmaz, Melih Aran, Özgür Sinir

Video: Damla Es & Sinan Akdogan

Styling: Melisa Cömert

Styling Asistanı: Zehra Gülce

Saç: Remzi Ateş

Makyaj: Ahu Aydemir

Sosyal Medya Editörü: Sinem Durmaz

İletişim Ajansı: Golin istanbul

Sosyal Medya Editörü: Sinem Durmaz

Prodüksiyon: Müge Sarıoğlu

Prodüksiyon Asistanı: Cerennur Kara


Comments


bottom of page