top of page

Camper Sonbahar/Kış 22-23 Koleksiyonu

Camper, daha doğal, geri dönüştürülmüş ve yenilikçi malzemeler içeren Sonbahar/Kış 2022-23 koleksiyonunu ve tasarımlarıyla fark yaratan CAMPERLAB modellerini Apelyan No: 3’te gerçekleştirdiği bir davetle tanıttı. İş ve eğlence kavramlarının yeni normlara evrildiği bu dönemde Camper, ofis yaşamının estetiğini ve harika açık alanları birleştiren yaratıcı bir seçki ortaya koyuyor. Bu sezon ilk kez Türkiye’ye gelen özel tasarımların yer aldığı CAMPERLAB ürünleri ise fazlasıyla dikkat çekici.


Camper adeta sürekli değişen ruh halimize ayak uyduran bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Çok renkli Twins loaferlar ve iki tonlu Junction ayakkabılar ile fonksiyonel ofis giyimine eğlenceli bir yaklaşım sunarken Ground outdoor ayakkabı gibi alışılmadık ve macera sever stillerle doğaya göz kırpıyor. Bu sırada günlük şehir yaşamını da Bonnie botlar ile renklendirmeyi unutmuyor. Koleksiyonda meşe, adaçayı, derin mavi, siyah ve gri gibi kış tonlarıyla doğadan ilham alırken bir yandan da ofis mavisi, post-it sarısı ve dosya kırmızısı gibi göz alıcı renklerle ofis hayatımıza bir doz eğlence enjekte ediyor.

Camper Sonbahar/Kış 2022-23 koleksiyonunun yanı sıra bu sezon ilk defa Türkiye’ye gelen CAMPERLAB modelleri moda severlerin beğenisine sunuldu. Daha cesur, daha iddialı ve unisex tasarımların yer aldığı koleksiyon, bu sezon hiç kuşkusuz dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin tercihi olacak.Comments


bottom of page