top of page

Cassie X Maddie Fashion Battle


Euphoria' sız geçen ilk pazarın ardından içimizdeki boşluğu doldurmak adına 2. sezonun en akılda kalan görünümleri hatırlamak için sizi ufak bir flashback yapmaya davet ediyoruz. ABD'de son on yılda hakkında en çok tweet atılan dizi olan Euphoria, tam 30 milyon tweetle adeta Twitter'a hakim oldu. Dizi gerek 'meme'leriyle gerek verdiği moda ve makyaj ilhamlarıyla ve gelecek bölümler hakkında tahminler içeren hayran görüşleriyle sadece Twitter'ı değil Instagram ve TikTok'u da kasıp kavururdu. Fez ve Lexi ikilisi için oluşturulan #FexiHive etiketi hakkında en çok tweet atılan konu oldu. Sezonun en çok konuşulan karakteri ise diziyi izleyen herkesin antipatisini kazanan, Nate Jacobs oldu. Bir diğer gündem konusu ise dizide iki yakın arkadaşı oynayan Maddy ve Cassie karakterlerinin Nate uğruna savaşmalarıydı. Biz ise Maddy ve Cassie'nin moda savaşlarını mercek altına aldık. Karşınızda sezonun en dikkat çeken görünümleri:Maddy, dizinin ilk bölümündeki bu yılbaşı partisi sahnesinde giydiği siyah göğüs ve cut out detaylı mini elbisesi ve uzun eldivenleriyle sezona iddialı bir başlangıç yaptı. Dizüstü, saten siyah ayakkabıları ve 'Maddy' yazılı kolyesiyle tamamladığı görünümü oldukça ses getirdi. Elbise ve eldivenler Aİdan Euan, ayakkabılar ise Amina Muaddi X AWGE işbirliğinden.


Yine aynı sahnede Cassie mavi, askılı, mini elbisesiyle karşımıza çıktı. House of CB markasına ait elbiseye Prada sandaletler eşlik ediyordu. Küvet sahnesinde Maddy'den saklandığı sıralarda üzerinde bulunan bu elbise, yapılan 'meme'lerle hafızalara kazındı.
Sezonun belki de en akılda kalıcı sahnesi olan bu kızlar tuvaleti sahnesinin önemli olmasının sebebi sadece Cassie'nin Oklahama elbisesi değil, aynı zamanda nadiren gerçekleşen tüm Euphoria kızlarının aynı sahnede gözükmesi olayı. Sezonun en absürt görünümü olan bu elbise Seth Pratt tarafından Sweeney için özel olarak tasarlanmış.Aklımıza kazınan bir diğer görünüm, Maddy'nin Versace crop top kombini. Cassie'nin elbisesini görünce verdiği tepkiyle gündem olan Maddy, sezon boyunca neredeyse hiç çıkarmadığı üzerinde ismi yazılı olan BP Jewellery imzalı kolyesiyle kombinini tamamlıyor.Cassie'nin Nate'e kendini beğendirmek için Maddy gibi giyindiği ve okulda pişti oldukları bu sahnede, bu ikili takımı kimin daha iyi taşıdığı ise tartışmaya kapalı, Üzgünüz Cassie!Son olarak final sahnesinde Maddy gerçek savaşı başlatmadan saniyeler önce ikisini de parıldarken gördüğümüz bu sahnede giydikleri triko parçalarla göz doldurdular. Maddy yeşil Jacquemus bodysuitle son kez kendini gösterirken Cassie'ye de Danielle Guizio marka triko takım eşlik ediyor.Sizce bu sezona damga vuran görünüm hangisi?

コメント


bottom of page