top of page

Chanel Wanted

Chanel Watch Creation Studio, Chanel logosunu yeniden yorumladığı saatlerini ‘Wanted’ koleksiyonunda buluşturuyor. Birbirinden özel bu tasarımlar şıklığın yanı sıra logomania trendinin de başarılı temsilcilerinden.


‘Bir imzadan çok daha fazlasısın.’ sloganıyla yola çıkan Chanel, logosundaki her bir harfin gücüyle beş özel saati sınırlı sayıda satışa sunuyor: J12 33 mm, J12 38 mm, Premiére, Boy.Friend ve Code Coco.J12 Wanted de Chanel, 38 mm siyah seramikten yapılmış çarpıcı bir parça. Saatin grafik unsurları, markanın imzasına yer açmak için ortadan kaldırılmış ve siyah üzerine beyaz harflerle Chanel logosu tek başına merkeze yerleşerek tüm dikkatleri üzerine çekmiş.


J12 Wanted de Chanel, 33 mm saat ise beyaz seramikten yapılmış. Kadrandan çerçeveye doğru yayılan ve sıklaşan Chanel logosuyla öne çıkıyor. Koleksiyonun bu çok özel iki parçası Chanel’in klasik ama asil ruhunu yansıtıyor.Premiére Wanted de Chanel, klasik çizginin dışında Chanel harflerinin özgürce hareket ettiği farklı bir tasarım. Saat, çelik ve siyah deri kayışa takılan yine çelik ve siyah lake Chanel harflerinden oluşuyor.

Code Coco Wanted de Chanel, bilinen tarzın dışında, klasik ve zarif bir tasarımı arkasında bırakan daha cesur bir çizgiye sahip. Saat, siyah kabartma derinin üzerine çelik harflerden ve tek bir elmastan oluşuyor.

Boy.Friend Wanted de Chanel, çelikten yapılan, siyah saten efektli deri kayışın üstünde bir tarafında ‘CHA’ ve diğer tarafında ‘NEL’ harflerinin yer aldığı bir model. Ekrandaki daha minimal logoya ise piksel efektli grafik unsurlar eşlik ediyor.Zamansız ve eşsiz Wanted koleksiyonun sınırlı sayıdaki bu özel parçalarına Chanel mağazalarından ve chanel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Comments


bottom of page