top of page

Cullinan Belek 2023 Yazına Hazır

Akdeniz’in canlandırıcı ambiyansını yaşamanızı sağlayan Cullinan Belek, ayrıcalıklı yaklaşımları, iyi ve özel hissettiren detayları ve çağdaş bir tasarımı ile seçkin bir yaşam stiliyle 2023 yazına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Cullinan Belek’te tatilin keyfini çıkarmanız, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmeniz için geniş, ferah ve konforlu yaşam alanlarına sahip farklı segmentte odaları, güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz özel kum plajı, seçkin lezzetlerin sunulduğu restoran ve barlarıyla sizlerle.

Akdeniz’in yemyeşil doğasını kucaklayan gökyüzünün ve denizin huzur veren dinginliğini doyasıya yaşayabileceğiniz doğal ve sürdürülebilir mimarisi ile şehrin karmaşasından uzaklaşırken aynı zamanda Michelin yıldızlı şeflerin reçeteleri ve sunumları ile enfes lezzetler sunumlarına hayran kalacaksınız.

200 yıllık tarihi ile dünyanın en köklü orkestrası Mariinsky Tiyatro Senfoni Orkestrası, dünya klasiklerinin baş yapıtlarını sergileyeceği performansı ile 4 Mayıs’ta Cullinan Belek sahnesinde eşsiz bir deneyime imza atacak.


Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için https://www.cullinanhotels.com/trComentários


bottom of page