top of page

DELİ.DOLU. bir gece

#DeliDolu olmaktan çekinmeyenleri kucaklayan About Nights, #AşıkOl mottosuyla ortalığı sallayınca bu sayıda konuk edilmesi de kaçınılmaz oldu. Yanımıza yetenekli oyuncu Gülcan Arslan’ı da aldık ve “deli dolu” olmak ne demekmiş bir bakalım dedik.Aşk, önce kendini sevmekle mi başlar?


Kendini sevmek, dünyadaki varlığınla aşka düşmek... Aşk, tekâmüldür. Hayatı yaşanır kılar, tüm hücrelerin dünyada oluşunu hisseder ve sana hissettirir. Tüm duyguları tek bir ana sığdırabilir! Sevmeyi, sevilmeyi bildiğin kadardır yaşamın. Ne kadar iyi bilirsen “kendini, her halinle sevmeyi”, işte o zaman dünyayı dört mevsimiyle kucaklarsın! Yaşamın sevgiyle değişir. Aşk seni sarar. Göz bakmaktan çok görmeye başlar!


İnsanların birbirleri için yaratıldığına inanıyor musun? Bu konuda kaderci misin?


Birbiri için yaratılmaktan ziyade deneyimlerimden anladığım kadarıyla, karşılıklı rehber olmak için yaratıldığımızı düşünüyorum. Hayatıma giren her insanın, şu anıma gelmemde bir dokunuşu olduğuna inanıyorum. Kader olarak bakmıyorum. Ben şu andaki varlığımdan memnunsam işte o zaman her yaşanan olaya ve onu yaşatan her kişiye şükrediyorum.


Bugüne kadar aşk hakkında aldığın en iyi tavsiye neydi?


Aşk “sen”sin, bunu hiç unutma!


Son zamanlarda sana iyi gelen, aşkla yaptığın neler var?


Doğayla dans etmek...
FOTOĞRAF: ERMAN İŞTAHLI

STYLING: ŞEYDA SÖZÜER

SAÇ: YILDIRIM BOZUYUK MAKYAJ: MUSTAFA IŞIK

STYLING ASİSTANI: ALP ÇELEBİ

FOTOĞRAF ASİSTANI: ADEM İNCE

SAÇ ASİSTANI: MEHMET İYİ

PRODÜKSİYON: ARMAĞAN MERVE BİLGİN & MÜGE SARIOĞLU

PROJE KORDİNATÖRÜ: İSMAİL POLAT

Comments


bottom of page