top of page

Dockers® x Matthias Dandois

Dünya rekoru sahibi şampiyon ve flatland BMX efsanesi Matthias Dandois, Dockers® markasının yeni Avrupa elçisi oldu!


Fransız sanatçı ve bisikletçi Matthias Dandois ile Dockers® yeni bir iş birliğine imza attı. Matthias ve Dockers® arasındaki iş birliği, bir stil hikayesinin ötesinde özgün ve arzu edilen bir marka olma, yaratıcılık ve iyimserlik gibi güçlü değerlerin paylaşılmasını da kapsıyor.California’nın ‘cool’ tarzı ve 90’ların sokak giyiminden etkiler, marka ile bisikletçinin mükemmel uyumlu ortaklar olmasına katkıda bulunuyor.
“Bu yeni macera beni çok heyecanlandırıyor Dockers® ile beni parlak bir geleceğin beklediğine inanıyorum. Dockers® kendisini sürekli yeniden yaratan efsane bir marka. Ben de BMX dünyasında sahip olduğum tanınırlıkla kendimi sürekli yeniliyorum. Sporda olduğu gibi moda alanında da başarınızı sürdürmek ve doğru yolda ilerlemek için kendinizi yeniden yaratmanız gerekiyor.”

Matthias Dandois


Dokuz kez BMX flatland dünya şampiyonu olan Matthias Dandois, üç yıl boyunca hem bisikletinin üzerindeyken hem günlük yaşamında ve iş birliği kapsamındaki özel etkinliklerde markanın zamansız stillerini giyecek.Erkek giyiminde yeni bir ‘cool’ tarza yönelen Dockers®, flatland yarışları ile yol sürüşü arasındaki çizgileri bulanıklaştıran bu samimi, rahat ve son derece çalışkan sporcuyla mükemmel uyumu yakaladı.


Comments


bottom of page