top of page

Stil Sahibi Babalar için En Özel Hediyeler Dockers®’ta!

Casual Friday akımının mucidi Dockers®, Babalar Günü için en özel hediyeyi bulma arayışında olanlara birbirinden özel hediye alternatifleri sunuyor. Dockers®, bu Babalar Günü’nde babalarınızın stilini zamansız spor & şık parçaları ile tamamlayacak.
Haziran ayının gelişi ile Babalar Günü için geri sayım başladı. Babalar Günü için hediye arayışında olanların telaşına son verecek, stil sahibi babalar için en özel hediye alternatifleri Dockers®’ta sizleri bekliyor. Casual Friday akımının mucidi Dockers®, Smart 360 Flex Ultimate Chino Pantolon, Ss Camp Collar Kısa Kollu Regular Gömlek, Smart Supreme Flex Ultimate Şort, Rib Collar Polo Tişört ile çocukluk kahramanlarınız olan babalarınıza rahatlık ve şıklığı aynı anda sunuyor. 

Dockers®’ın zamansız parçaları ile bu Babalar Günü’nde babalarınızın stillerine dokunabilirsiniz. Şıklığı rahatlıkla harmanlayan Smart 360 Flex Ultimate Chino pantolon, babalarınızın kombinlerinin yeni vazgeçilmezi olacak. Babalarınızın her an çabasız bir şekilde şık görünmesine yardım edecek Smart 360 Flex Ultimate Chino en çok satan klasik chino modelinin meşhur dört yöne esneme özelliğine sahip. Smart 360 Flex Ultimate Chino gün ne getirirse getirsin her duruma uyum sağlayan babalar için ihtiyaç duydukları konforu sağlayacak.


Babalarınızın “Casual Friday” kombinini tamamlayacak bir diğer hediye alternatifi ise Ss Camp Collar Kısa Kollu Regular Gömlek. Bu yazlık gömlek, keten ve pamuk karışımlı kumaşıyla, sıcak yaz günlerinde verdiği serinlik hissiyle babalarınızın favorisi olacak.Smart Supreme Flex Ultimate Şort, babaların hem tatil hem de şehir stiline uyum sağlayacak. Supreme Flex™ kumaş teknolojisi ile üretilen bu şort iki yönlü esneme özelliği ile defalarca kez giyildiğinde bile formunu bozmuyor. Geri dönüştürülmüş pamuktan üretilen Smart Supreme Flex Ultimate Şort, ekstra saklama alanı sağlayan güvenlik cepleri ile babalarınıza yaz boyu eşlik edecek.

Rib Collar Polo Tişört stil sahibi babaların girdiği her ortamda dikkatleri üstüne çekmelerini sağlayacak bir klasik. İster şık ister spor bir tarzda kombinlensin, Water<Less® teknolojisi ile üretilen bu zamansız parça tarzıyla kendinden söz ettiren babaların stillerindeki vazgeçilmez parça olacak.WaterLess® teknolojisi sayesinde daha az su ile üretim gerçekleştirerek gezegenimizi koruyan Dockers®, bir yandan da babalarınıza eşsiz kombin seçenekleri sunuyor. Tarzıyla kendinden konuşturan babalarınız için daha fazlası Dockers®’ta.

Dockers® hakkında: 

Dockers®, 35 yıldır chino pantolonlar için standardı belirliyor. İlk olarak 1986 yılında Kaliforniya, San Francisco'da üretilen bu Amerikan klasiği, rahat giyim tarzının kalbinde yer alıyor ve erkeklere her ortamda giyebilecekleri kaliteli ürünler sunuyor. Üzerine düşünülmüş yenilikler ve anlamlı detaylar bir trende değil, bir amaca hizmet ediyor. Bugün Dockers® Amerika’nın en sevilen chino’su olmaya devam ediyor ve kalite, üstün konfor ve çok yönlü bir tarz vaadinden ödün vermeden geniş bir giyim ve aksesuar yelpazesi sunuyor. Boyama ve apreleme işlemlerinde kullanılan suyun yüzde 73 oranında tasarruf edilmesini sağlayan bir işlem olan Dockers® Water<Less® Teknolojisi markanın çevresel ayak izini azaltmaya yardımcı oluyor. Dockers®, Levi Strauss & Co.'nun bir parçasıdır ve altı kıtada 60 ülkede satılmaktadır. 

 


Comments


bottom of page