top of page

House Of Academia

Beymen Academia yenilikçi, yaratıcı ve özgüveni yüksek tasarımlarıyla her sezon sokak stilinin nabzını tutuyor. Academia’nın ilk mağazası olan “House of Academia” ise markanın iddasını sürreal bir ortamda, sıra dışı online alışveriş deneyimiyle dijital ortama taşıyor. Doğanın endüstriyel tasarım anlayışının modern mimariyle buluştuğu “House of Academia” çarpıcı görsel dünyasıyla dikkat çekiyor.

House of Academia dijital mağazasının genel görünümü

Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden tek bir tıkla ulaşabileceğiniz “House of Academia”, kolay menüsü ve yönlendirme oklarıyla markanın hazır giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar kategorilerindeki tüm kadın ve erkek tasarımlarını inceleme fırsatı sunuyor. Ürün üzerindeki butonlar, ürün detaylarını, “Sepete Ekle” hızlı satın alma imkanı ve “Arkadaşlarla Alışveriş” özelliği ise sevdiklerinizle interaktif şekilde Academia’nın dünyasını keşfetme fırsatı sunuyor.

House of Academia dijital mağazasının ürün detay görünümü

“House of Academia”, 60’lar modasını Academia’nın kendine has stil kodlarıyla yeniden yorumlandığı 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Academia sezon koleksiyonunu benzersiz bir alışveriş deneyimiyle keşfetmek için linke tıklayın.

.Comments


bottom of page