top of page

JO MALONE LONDON’IN YENİ ELÇİSİ TOM HARDY
Tom Hardy, Jo Malone London'un Cypress & Grapevine Cologne Intense Elçisi:


İngiltere'nin saygın oyuncularından biri olan Tom Hardy, Jo Malone London ile gerçekleştirdiği iş birliğinin büyük bir ayrıcalık ve mutluluk olduğunu belirtiyor. Uzun vadeli bir ortaklıkla hayırsever amaçları paylaşmanın kendisini çok memnun ettiğini ifade eden Hardy, harika bir ekip çalışmasıyla temsil ettiği kokuyu yeni ve yaratıcı bir şekilde görselleştirdiklerini ve çok sevdiği Londra'yı anımsatan bir film oluşturmanın gerçekten harika bir deneyim olduğunu dile getirdi. Ayruca bu koku için, özdeşleşen, özgünlükleri, ikilemleri ve tuhaflıkları kutlayan bir Londra’yı kampanya filmiyle ekranlara getiriyor.


Tom Hardy, ilhamını aldığı Cypress & Grapevine Cologne Intense için ünlü yönetmen Edward Berger ve babası Chips Hardy ile çalıştığı bu kampanyada Londra ruhunu ön plana çıkarıyor.


‘Kokuyu yeni yollarla görselleştirmeyi zorladığımız ve aynı zamanda sevdiğimiz Londra'yı da anımsatan bir film oluşturmak harika bir deneyimdi' diyen Hardy, projenin yaratıcı sürecinden büyük keyif aldığını belirtiyor


Tom Hardy, Jo Malone London'un Cypress & Grapevine Cologne Intense Kampanyası İçin Londra'da Başrolde:


Tom Hardy’nin başrol olduğu "The Exceptional And The Contradictory" adlı Cypress & Grapevine Cologne Intense akşam karanlığında Londra merkezinde geçen kampanya filmi için tanıtılan filmde Tom’un bu koku ile ilişkisini dünya çapında tanınan Edward Berger yönetirken kurgusunu sinematograf James Friend ve bestelerini Volker Bertelmann üstleniyor.Cypress & Grapevine Cologne Intense:


Jo Malone London’ın Cypress & Grapevine Cologne Intense kokusu, servi ağaçlarının aromatik notalarını üzüm bağlarının sıcağı ve amberin duygusallığı ile birleştiriyor. Odunsu bir alt notaya sahip olan bu koku, erkekler için rafine, belirgin ve cesur bir duruş sunuyor. Tom Hardy, uzun süredir kullandığı Cypress & Grapevine Cologne Intense’i kampanya filminde uzmanlıkla yorumluyor.
Comments


bottom of page