top of page

Yeni Kiko Milano Green Me Koleksiyonu

Dünyamız için daha iyisini yapma sözü ile harekete geçen ve her yıl kendini yenileyen Kiko Milano Green Me, %99'a varan doğal kaynaklı içeriklere sahip vegan ürünleri ile dikkat çekiyor.

Bu sene ambalaj ve içeriklerinde plastik kullanımını en aza indirmeyi hedefleyen koleksiyon, ağırlıklı olarak ahşap ve alüminyum gibi malzemelerden üretilerken katı formlu bar ürünlere de yer veriyor. Yeni Green Me serisinin ambalajları ortama %0,7 oranında plastik içeriyor. Bu yüzde, plastik bileşenlerin ürün yelpazesinde yer alan 14 tür ambalajın toplam ağırlık oranına göre belirleniyor.


Koleksiyon, çevreye duyarlılığının yanı sıra yüksek performanslı “Nemlendirme Harikası” dudak balmları, katı formdaki cilt bakım barları, kompakt ve çoklu kullanıma sahip makyaj ürünleri ile öne çıkıyor. Özellikle çift işlevli göz makyajı ürünleri, minimum efor ile etkileyici görünümler vadediyor.

Yeni Green Me Koleksiyonu bu sene iki yeni aksesuar da içeriyor. Doğal bambudan oyulmuş bambu sabunluk Solid Bar’lara eşlik ederken, haki renkteki pamuklu sırt çantası ise eşyalarınızı taşımak için uygun bir alternatif oluyor.


Doğal güzelliğin gücünden ilham alan KIKO Milano Green Me 2023 koleksiyonuna, tüm Kiko mağazaları ve www.kikomilano.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

留言


bottom of page