top of page

KISMET BY MİLKA “PASSENGER”KOLEKSİYONUNUN BAŞARISINI GÜLCAN ARSLAN EV SAHİPLİĞİNDEKİ MUHTEŞEM BİR PARTİYLE KUTLADI

İlham veren cesur tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren, getirdiği yeniliklerle sektörde öncü olan tasarım mücevher markası Kısmet By Milka, yeni koleksiyonu “Passenger”ın hem Türkiye’de hem de dünyada yakaladığı başarıyı kampanya yüzü Gülcan Arslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen muhteşem bir partiyle kutladı. 7 Mart Perşembe günü Kısmet By Milka Design House’da düzenlenen ışıltılı partinin konukları arasında basın, sanat, cemiyet ve iş dünyasından Seda Bakan, Pelin Akil - Anıl Altan, Umut Eker, Dilara Sümbül, Tolga Sarıtaş, Tolga Sezgin, Ayten Danışman, Zeynep Selvili Batuk, Emir Elidemir, Genco Özak, Bedirhan Soral, Mina Ceran, Önder Tiryaki, Caner Erdeniz, Züleyha Kuru ve Derya Özdemir gibi isimler yer aldı.
İlhamını sokaktan alan, yenilikçi ve cesur tasarımlarıyla mücevheri günlük yaşama uyarlayan Kısmet By Milka, hem Türkiye’de hem de dünya çapında “Passenger” koleksiyonuyla yakaladığı büyük başarıyı 7 Mart Perşembe günü muhteşem bir partiyle kutladı. Kısmet By Milka Design House’da düzenlenen ışıltılı partiye kampanya yüzü Gülcan Arslan ev sahipliği yaptı. Arslan’ın Kısmet By Milka ile olan iş birliğinden duyduğu mutluluğu paylaştığı etkinlikte Milka Karaağaçlı İnce de ikonikleşen markanın heyecan verici yolculuğu hakkında konuştu. Yoğun ilgi gören kutlamada davetliler, ilhamını hayat yolculuğundan alan “Passenger”’ın tamamen el işçiliğiyle özel olarak üretilen birbirinden cesur tasarımlarını yakından inceleme ve hikâyelerini Milka Karaağaçlı İnce’den dinleme fırsatı buldu. Eğlenceli ve şık partinin konukları arasında ise basın, sanat, cemiyet ve iş dünyasından Seda Bakan, Pelin Akil - Anıl Altan, Umut Eker, Dilara Sümbül, Tolga Sarıtaş, Tolga Sezgin, Ayten Danışman, Zeynep Selvili Batuk, Emir Elidemir, Genco Özak, Bedirhan Soral, Mina Ceran, Önder Tiryaki, Caner Erdeniz, Züleyha Kuru ve Derya Özdemir gibi isimler yer aldı.

 

2024 yılı başında tanıtımı ve satışı başlayan “Passenger” koleksiyonu, çıktığı günden bu yana yarattığı büyük ilgiyi hala koruyor. Yola çıkmaktan çekinmeyen ve her zaman heyecan duyanlar için tasarlanan “Passenger”, koleksiyon yüzü Gülcan Arslan’la gerçekleştirilen iş birliğiyle de ses getirmişti. Koleksiyon için Atatürk Havalimanı’nda dev bir ekiple çekilen reklam filmi ise basında ve sosyal medyada bolca yer alarak beğeni toplamıştı.

 

Türkiye’nin ardından Şubat ayında Dubai’de çok özel bir davetle tanıtılan koleksiyon Arap Yarımadası’nda da büyük yankı uyandırdı. Markanın Dubai Mall’daki mağazasında düzenlenen ve 3 gün süren lansman etkinliği ise, dünya mücevher sektöründe gözleri Kısmet By Milka’ya çevirdi. Markanın kurucusu ve baş tasarımcısı Milka Karaağaçlı İnce’nin ev sahipliğini üstlendiği lansman, Dubai’nin sanat, cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerini buluşturmuş; ünlü influencer’lar ve basın mensuplarının da büyük ilgisiyle karşılanmıştı. Basında geniş yer bulan davet sosyal medyada da gündeme oturmuştu.

 

Comments


bottom of page