top of page

LANCÔME SKIN SCIENCE CLUB İKİNCİ KEZ KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR!

Lancôme, 89 yıllık tecrübesi ile cilt bakımına dair ileri düzey teknolojik ve bilimsel anlayışını, ikinci kez Lancôme Skin Science Club deneyim alanında sunmaya hazırlanıyor! İlk kez geçtiğimiz yıl Lancôme’un üstün cilt bakım ürünlerinin, aktif içeriklerle zenginleştirilmiş formüllerinin ve tekno-güzellik dünyasının keşfedildiği Lancôme Skin Science Club’ın ikincisi bu yıl, 16 Mart’ta açılıyor!Lancôme Skin Science Club, 16 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında özel deneyim alanları ile Akaretler Sıraevler No:37’de ziyaretçilerini ağırlayacak. Bu yıl, yeni ve zenginleştirilmiş deneyimlerle Lancôme Skin Science Club, 3 katlı alanın her bir odasında farklı ve kişiye özel eşsiz hizmetler sunarken, bu yıla özel Lancôme’un henüz deneyimlenmemiş ürünleri ilk kez burada sunularak tüketici ile buluşacak.


Lancôme Skin Science Club’da bu yıl da Beauty-Tech odasında, 13 klinik cilt parametresi üzerinden kişiye özel cilt analizi yapan Skin Screen cilt görüntüleme cihazı, yeni ve sürprizlerle dolu Rénergie odası, Shade Finder ile cildinize en uygun fondöten rengini keşfedebileceğiniz alanlar yer alacak. Lancôme Skin Science Club’da yer alacak randevu sistemi ile ziyaretçiler kişiye özel ücretsiz klinik cilt analizi yaptırarak sonuçlarına dair yorumları Lancôme Cilt Bakım Uzmanlarından dinleyebilecek ve Lancôme makyaj artistleri eşliğinde cilt tipleri ve yüz şekillerine özel makyaj ipuçlarını öğrenme şansını yakalayacak. 16 Mart itibariyle Lancôme Skin Science Club’ta tüm bunları deneyimlemek için randevunuzu oluşturmayı unutmayın!


Lancôme’un, Parizyen güzellik anlayışını dünyadaki tüm kadınlarla paylaşmak ve onların içten dışa mutlulukla ışıldamalarını sağlamak üzerine kurduğu güzellik felsefesini, cilt biliminin en son teknoloji ürünleriyle bir araya getirerek eşsiz bir deneyim sunacak olan Lancôme Skin Science Club’ta keyifli tur Lancôme Cafe’de cildinize iyi gelecek özel tatları deneyimleyerek tamamlanabilecek!


Comentarios


bottom of page