top of page

GAP x Magnet Quarterly: Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun ve Marsel

Stil anlayışını yeniden tanımlayan, moda endüstrisinin en ikonik markası GAP ile babalar günü için özel bir çekim gerçekleştirdik. "Babalık çok büyük bir aşk." diyen Erkan Kolçak Köstendil ve oğlu Marsel'e bu keyifli çekimde Cansu Tosun da eşlik etti.


Erkan Kolçak Köstendil ile oyunculuk ve babalık deneyimi hakkında sohbet ederken; Cansu Tosun da Köstendil’in nasıl bir baba olduğunu anlattı.


Erkan Kolçak Köstendil


Kalecilik, reji, oyunculuk derken bir sürü şey deneme fırsatı bulmuşsunuz. Denemeyi bir noktada bıraktınız mı? Yoksa hala deneme cesaretiniz var mı?


Hiçbirini bırakmadığım için hepsini hala deneme cesaretim var. Aralarında fiziksel olarak bir yaştan sonra yapılamayacak bi’ tek kalecilik var onu da vücudum izin verdiği müddetçe yapmaya devam edeceğim.


Birbirinden farklı hikayeler olsa da oynadığınız tüm karakterler sivri köşeli. Senaryo okurken karakteri sivriltebileceğiniz hikayeleri mi tercih ediyorsunuz? Yoksa bu oyunculuğunuzun başarısı mı?


Güzel bi hikayenin içinde keyif alacağım bi rol teklif edilirse onun içinde olmayı tercih etmeye çalışıyorum. Gerisi seyircinin takdiri…Kendi stilinizi nasıl ifade edersiniz? Bugünkü GAP çekiminde hangi parçaları beğendiniz?


Rahat şeyler giymekten çok hoşlanıyorum. Bugünkü GAP çekiminde giydiklerim de o anlamda çok keyifli parçalardı.Babalık nasıl bir his? Marsel’den itibaren hayatınızda neler değişti?


Babalık çok büyük bir aşk Marsel’den sonra hayatımın bütün öncelikleri değişti diyebilirim.


Oyunculukta beklediğiniz bir rol var mı? Komediden drama pek çok şeye deneyip başarmak muhteşem bir şans. Geldiğinde asla reddedemem dediğiniz bir şey var mı?


Tiyatroda var. Klasikler içerisinde oynamak ve sahnede heyecanını yaşamak istediğim bazı karakterler var.


Yakın zamanda izleyeceğimiz bir projeniz var mı?


Netflix’te Çağan Irmak imzalı “Yaratılan” var. Yayınlanması için gün sayıyorum


Cansu Tosun


Bugün harika bir çekim gerçekleştirdik. Sizin favori GAP parçanız hangisi oldu?


Benim favori parçam jean kumaşlı elbise oldu.


Erkan Kolçak Köstendil nasıl bir baba? Marsel'den sonra hiç değişti mi?


Erkan'ın baba olduktan sonra daha sabırlı ve dingin bir insana dönüştüğünü düşünüyorum demek isterdim ama daha da heyecanlı ve tutkulu bir insana dönüştü.Genel Yayın Yönetmeni: Selim Can Çelik & İrem Bakić

Dijital İçerik Direktörü: Gökhan Oğuz Ünal

Yayın Direktörü: Ebubekir Elkatmış

Fotoğrafçı: Onur Eşiyok

Fotoğraf Asistanları: Ramazan Şentürk, Veysel Yavuz

Stylist: Gözde Ekici

Stylist Asistanı: Damlasu Tuğtekin

Saç/Makyaj: Onur Bayram

Prodüksiyon: Müge Sarıoğlu

Prodüksiyon Asistanı: Cerennur Kara
Kommentare


bottom of page