top of page

Magnum'un Haz Dünyasında: Dilan Çiçek Deniz

Müzik dünyasının iki ikonik ismi Kylie Minogue ve Peggy Gou, Magnum'un yeni kampanyası Düet'i kutlamak için bir araya geldi. Klasik ve modernin bir araya gelmesinden ilham alan Magnum Düet'i keşfetmek için başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile Cannes Film Festivali'nin büyülü atmosferinde buluştuk.Geçtiğimiz günlerde Cannes’da Magnum ile çok keyifli bir çekim gerçekleştirdik. Peki sizin için bu çekimin en haz dolu anları neydi?


Çok yetenekli ekip arkadaşlarımla Cannes’da birbirinden güzel lokasyonlarda çekim yapmak mı desem? Yoksa hepsinin gözünde sevdiği işi yapmanın verdiği hazzı gördükçe onlara arada kaçamak bakışlar attığım anlar mı? Benim için çok özel bir an daha vardı. Sahilde çekim yaparken her şeyi unuttuğum, elimde dondurmamla kendimi küçük bir kız çocuğu gibi hissettiğim o an… Ayağıma değen su, tenime sarılan güneş, sevdiğim insanların kahkahaları hiç unutamayacağım özel bir yer buldu kendine anı belleğimde. Şişelemek isteyeceğiniz türden bir anı; bu his hiç gitmesin istedim. Sanırım böyle anlar için yaşıyoruz hayatı.


Son dönemlerde klasikleşen pek çok şeyin modern yorumları karşımıza çıkıyor. Müzik dünyasının efsane ismi Kylie Minogue ve ikonik DJ Peggy Gou, Magnum’un yeni kampanyası için efsane bir düetle bir araya gelmesi gibi. Sizin bu klasik ve modernin bir araya gelmesindeki favoriniz hangisi? Siz bir klasiğe günümüzden bir yorum katmak isteseydiniz bu ne olurdu?


Magnum Düet’in kutlandığı kampanyada, Kylie Minogue ve Peggy Gou klasik ve modernin müzikle bir araya gelmesinin harika bir örneğini gösterdiler bize. Hem fikir çok güzel, hem de çocukken dans ettiğim ve çok sevdiğim bu şarkının yeni versiyonuyla yıllar sonra tekrar karşılaşmak çok keyifliydi. Klasikler aslında hayatımızda çok büyük değerler, bu gibi vesilelerle günümüze taşınması beni heyecanlandırıyor.


Sizi hiç tanımayan birine kendinizi nasıl anlatırdınız?


Anlatamazdım sanırım. Anlatmak için anlamış olmam lazım kendimi tam olarak. İlla da anlat derseniz şiirlerle anlatırdım kendimi.


Hayatta tutkuyla bağlı olduğunuz şeyler neler?


Her şey. Ben tutku olmadan bir şey yapamıyorum. Tutku olmadan yapmak zorunda kaldıklarımla tutkuyla yaptıklarım arasında fark oluyor. Tutkusuz insanların eksik yaşadığını düşünüyorum.


Vaktinizi en çok nasıl geçirmekten keyif alıyorsunuz?


Çoğunlukla çalışıyorum, hatta bazen hiç durmadan çalışıyorum ve bundan keyif alıyorum. Çalışmadığım zamanlarda da uyumaktan çok keyif alıyorum. Kendime zaman ayırmak, kitaplar okumak, filmler izlemek, oyun oynamak (epey oynuyorum içimdeki çocuk çok mutlu), bana iyi gelen insanlara iyi gelmek, onlarla görüşmek, yeni yerleri görmek, kedileri sevmek, köpeklerle hunharca oynamak ve koşturmak, gün batımlarını izlemek ama gün doğumlarına yetişememek, yepyeni hobilere merak duymak ama başarılı olamayınca salmak, daha kolay hobiler bulmaya çalışmak, kolay hobi olmadığını fark etmek ve bilmediklerinle yüzleşmek, sevmek, sevilmek, hayatın bir köşesinde durmamak…Oyunculuğun en sevdiğiniz yanları neler?


Bana kendi karanlığımı unutturması ve kendimi daha iyi tanımamı sağlaması. İyi bir yoldaş olması. Aynı zamanda beni tanımayan insanlara bir şeyler hissettirmek benim için çok değerli.


Magnum denildiğinde aklınıza gelen üç şey nedir?


Çocukluğum, geleceğim, tutkum.


 

Genel Yayın Yönetmeni/Editor-in-Chief: İrem Bakic & Selim Can Çelik

Dijital İçerik Yöneticisi/Digital Content Manager: Gökhan Oğuz Ünal

Fotoğraf/Photography: Ekin Özbiçer

Editing: Aşık Toprak

Styling: Gözde Ekici

Saç-Makyaj/Hair-Makeup: Önder TiryakiYorumlar


bottom of page