top of page

Marvel & Swarovski

Dünyanın en popüler süper kahramanları Marvel karakterleri, Swarovski ile yepyeni bir koleksiyonu için bir araya geliyor. Koleksiyondaki her bir parça ikonik Marvel çizgi roman karakterinden esinleniyor.


Koleksiyon, Marvel'in 84 yıllık mirasından ve Marvel karakterlerinin insanlara kendi içlerindeki kahramanı bulmalarına yardımcı olmasından esinlenirken, kristalin gücünü ve zarafetini ise yeni ve özgün şekillerde ortaya koyuyor. Swarovski Kreatif Direktörü Giovanna Engelbert ise koleksiyon hakkında şunları söylüyor;, "Stan Lee usta bir hikâye anlatıcısıydı. Dünyaya inanılmaz etkili ve heyecan verici süper kahramanlar kazandırdı, bu nedenle Marvel®’in favori karakterlerini tanımak ve onların özgün yanlarını kristallerimizle ifade etmek bizim için gerçek bir onur."


Swarovski, Marvel karakterlerinden dünyanın en çok sevilen kahramanı Örümcek Adam'ın yanı sıra Kara Panter, Kaptan Marvel, Demir Adam ve Hulk'a yer veriyor. Koleksiyon sekiz adet takı, beş kristal küçük heykel ve bir çıkartma setinden oluşuyor.Comments


bottom of page