top of page

Reis Kibele Koleksiyonu’nu Tanıtıyor

1982 yılından bugüne ‘sade ol kendin ol’ mottosu ve minimal tasarımları ile tanınan Reis, yaz sezonu için özel olarak ürettiği Kibele Koleksiyonu’nu tanıtıyor. Koleksiyon, markanın uzman işçiliği ve yaratıcı tasarım anlayışını bir araya getirerek geçmişten ilham alarak günümüze taşıyor. Koleksiyonda yer alan ürünler 14 ayar altın, pırlanta ve renkli taşlardan oluşuyor.Minimal tasarımlarını usta el işçiliği ile birleştirip modern yorumlarla satışa sunan Reis, müşterilerine zamansız tasarımlar sunmaya devam ediyor.


Kibele koleksiyonu, markanın tasarım anlayışını mitolojik bir öyküyle buluşturuyor. Kibele, Anadolu mitolojisinde bereketin, doğurganlığın ve toprağın simgesi olarak bilinir. İhtişamlı ana tanrıça Kibele'nin güçlü ve kadim hikayesi, markanın tasarım ekibinin ilham kaynağı oldu.Koleksiyon 14 ayar altın, pırlanta ve renkli taşlardan oluşuyor. Her bir parça, minimalist estetikle buluşan mitolojik derinlikleri modern yaşam tarzına taşıyor. Kibele koleksiyonu, kadınların güçlü ve zarif yanlarını simgeleyen özel parçalarıyla benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Koleksiyonda yer alan kolyeler ve bileklikler rose ve sarı altın seçenekleri ile satışa sunuluyor.


Yaz Ruhunu Yansıtan Özel Tasarımlar Reis Alaçatı Mağazasında


Reis Kuyumculuk, yaz mevsiminin enerjisini ve renklerini yansıtan özel tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Alaçatı’da sekizinci senesine giren Reis mağazasınnda zincir sallantılı mineli kiraz chain’ler, yeşil mineli biber kolyeler ve özel tasarıma sahip 14 ayar altın havuç kolyeler, yazın eğlenceli ruhunu takılarda buluşturuyor. Her biri özenle seçilen malzemelerle ve ustalıkla işlenen detaylarla şekillenen bu koleksiyon, Reis’in estetik ve kalite odaklı yaklaşımını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Yaz aylarında zarafeti ve özgünlüğü ön planda tutmak isteyenler için ideal seçenekler sunan marka, mücevher tutkunlarını mağazalarına ve online platformlarına davet ediyor. Tasarımları yakından incelemek için Reis mağazalarına ve online sitesine bekliyoruz.


Comments


bottom of page