top of page

Secret Garden Love Delight - Amouage

Amouage, sizi gizli bahçesini yeniden keşfetmeye ve en yeni eseri, Love Delight'ın leziz zevklerini tadını çıkarmaya davet ediyor. 

Amouage evreni her zaman çarpıcı manzaralarla dolu olmuştur. Library Koleksiyonu'nun sınırları zorlayan dünyasından, olağanüstü extraitlerin karmaşık alemindeki her detaya kadar, markanın yaratıcılığı, parfüm sanatının sunduğu sonsuz olasılıkları yansıtmıştır.


Secret Garden Koleksiyonu, bu özel alanda kendine özgü bir konuma sahip ve 2016'daki başlangıcından bu yana, bu koleksiyon, Amouage'un eşsiz parfüm estetiğine giriş davetiyesi niteliğindedir. Koleksiyonun parfümleri, sıcaklık ve açıklıkla, modern kadında gerçek kadınlık ruhunu yakalamıştır. Artık belirgin bir stilistik profil oluşturan Amouage'un Secret Garden’ı, yeniden hayal edilmiş ve yaratıcı keşiflerin daha ileri seyahatlerine hazır.Aşkın Büyüsü: Love DelightSecret Garden kokuları ortaya çıktığı andan itibaren, her Eau de Parfum'ün çağdaş kadınlığın bir yönünü, eşsiz bir lezzet akoru ile özgün bir çiçek notu eşleştirerek keşfetme amacı açıkça belirlenmişti. Baş Yaratıcı Renaud Salmon, "Love Delight söz konusu olduğunda, kesinlikle tüm Secret Garden parfümlerinin çekirdeğindeki fikre sadık kalmak  ama koku sözlüğümüzü daha önce gerçekten keşfetmediğimiz alanlara taşımak istedim." " diye açıklıyor.


Yeniden Tasarlanmış Bir Bahçe


Dört Secret Garden Eau de Parfum şimdi, Koleksiyonun canlılığından hiçbir şey kaybetmeden, gizem duygusunu vurgulayan bir renk paletiyle yeniden tasarlanmış şekilde sunuluyor. Şişelerin yumuşak dokunuşlu seramik kaplaması, kokuyu sürme ritüeline büyüleyici bir dokunsal boyut katıyor. Dokuları, ince, yapraklı bir tüyü anımsatıyor, bu da onları tanıdık, davetkar ve kendinden emin bir şekilde çağdaş hissettiriyor.


Love Delight, modern kadının hikayesine Amouage'ın yeni bir bölüm eklemek için mevcut üç Secret Garden Eau de Parfum'a katılıyor. Kakao Çekirdeği ile Leylak'ı karıştırarak günümüz dünyasında klasik kadınlık fikrini araştıran Lilac Love'un pudramsı zarafetinin yanı sıra, Amaretto ve Kiraz Çiçeği'nin çekinmeden romantizmle patladığı nektar gibi Blossom Love ve Chantilly ve Tüberoz'un belirgin bir şekilde dişil duyusal yükselişin havasını yarattığı kremsi Love Tuberose ile birlikte yerini alıyor. Sunumları güncellenmiş olsa da, bu üç mevcut kreasyonun kokuları değişmemiştir.Comments


bottom of page