top of page

Londra'dan Sevgilerle

Ceylin Türkkan Bilge ve Emir Bilge tarafından kurulan SIEDRÉS, canlı renkleri, çarpıcı baskıları ve cesur silüetleriyle kısa sürede büyük bir başarı yakaladı. Yurtdışında Moda Operandi, Selfridge's, Kith ve Elyse Walker gibi hatırı sayılır pek çok mağazada bulabileceğiniz marka, ilk mağazasını geçtiğimiz hafta Londra'da açtı.

Duvarların kumaşlarla kaplandığı, Akdeniz stilini yansıtan mağazanın iç tasarımı, Sanayi313'ün kurucu ortağı ve kreatif direktörü Enis Karavil'e ait. Hem modern hem davetkar bir tavra sahip mağazanın mekansal konseptini ise Givenchy, Isabel Marant, Valentino gibi markalarla da çalışan Rafael Medeiros yaratmış. Mağazanın en dikkat çeken detayı ise aydınlatma teknikleri üzerinden anlatılan hikaye. Her bölümü sarının farklı tonlarıyla aydınlatılan mağaza, arka duvarda turuncu tonlarında parlayan "S" logosuyla son buluyor. Bu da mağaza içinde gün doğumundan batımına yürüyormuşsunuz hissi veriyor.

Resort 2023 "Simultane", İlkbahar/Yaz 2023 "Calypso" ve Erkek koleksiyonlarını bulabileceğiniz mağazada ayrıca exclusive parçalar ve mağazaya özel tasarlanan scrunchie ve pouch'lar yer alıyor. SIEDRÉS Pop-up'ı, Haziran sonuna kadar 4 Conduit Street'te ziyaret edebilirsiniz.


Fotoğraf: Alex Upton

Comments


bottom of page