top of page

The Bodrum Edition’da Yaza Renkli Başlangıç

Yeni lüks anlayışının Türk Riviera’sındaki en popüler durağı The Bodrum EDITION, ünlü konukların katılımıyla yeni sezona merhaba dedi.

The Bodrum EDITION Genel Müdürü Mustafa Bulmuş ev sahipliğinde düzenlenen üç günlük "Magnet Quarterly Summer Warm Up Weekend"e Saadet Işıl Aksoy, Fırat Çelik, Hande Doğandemir, Ozan Dolunay, Umut Eker, Zeynep Tosun ve Begüm Kıroğlu gibi ünlü isimler katıldı.

Konuklar, ilk gün ünlü şef Osman Sezener’in The Bodrum EDITION’daki popüler restoranı Kitchen’da düzenlenen özel yemekte buluştu. Büyük beğeni toplayan şefin özel menüsü eşliğinde keyifli anlar yaşayan davetliler, Dj Berk Büyükakın’ın müzikleri eşliğinde eğlendi.

The Bodrum EDITION ikinci gününde konuklara ‘’The Villa’’da Şef Aşkın Büyük’ün kurguladığı özel akşam yemeği ile unutulmaz anlar yaşattı.

Ian Schrager imzalı The Bodrum EDITION’ın muhteşem Ege Denizi manzaralı lüks ve konforlu odalarını deneyimleyen konuklar, üç gün boyunca Morena Beach Club’da renkli etkinliklerle güneşli havanın tadını çıkararak, Spa Soul’un sunduğu ayrıcalıklarla rahatlama ve yenilenme fırsatı buldu.


Kendine özgü eğlence anlayışı ve popüler konuklarıyla yeni sezonda da oldukça iddialı olan The Bodrum EDITION, heyecan verici etkinlikleri ve pop-up projelerine yaz boyunca devam edecek.

Comentários


bottom of page