top of page

Valentino Garavani'den Yeni Logo Locker Mary Jane Babetler


Maison Valentino, her ortama eşlik edecek Valentino Garavani VLogo Locker Mary Jane babetler ile hem modaya uygun hem de feminen bir stile imza atıyor.

Maison'un kusursuz bir görünüm sunan yeni babetleri, geçmişin klasik stilini günümüze uyarlıyor. Farklı gündüz ve gece kombinlerine zahmetsizce eşlik eden ayakkabılar, sezonun anahtar parçalarını vurgulayan metalik The Bold Edition VLogo'nun prestiji ile daha da özel hale geliyor. Ayakkabıların üzerinde yer alan kullanışlı toka ise tamamen açılabiliyor ve kemerin iç kısmındaki elastik bantla daha fazla konfor sunuyor. Yeni model, katlanabilir arka kısmı sayesinde işlevsellikte bir adım daha ileri giderek ayakkabıyı kolaylıkla giyip çıkarılabilen, rahat ve günlük bir parçaya dönüştürüyor.


Her ortama eşlik edecek bir stil oluşturmayı amaçlayan Valentino Garavani VLogo Locker Mary Jane babetler, günlük giyime ve partilere uyum sağlamaları için birçok farklı malzeme ve işlemle tasarlandı. Deri, hayvan deseni, lurex iplikli kadife, aynalı deri ve hatta satene kadar uzanan her bir stil, farklı bir ruh halini yansıtıyor ve birinci sınıf Maison malzemeleri ile canlanıyor. Babetlerin sınırlı sayıda üretilen ve her bir yanı kristallerle donatılan ihtişamlı modeli ise, özel günler için göz kamaştırıcı bir seçenek sunuyor.
Commentaires


bottom of page