top of page

Victoria’s Secret The ICON Koleksiyonu

Victoria’s Secret The ICON Koleksiyonu; Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Adriana Lima ve Candice Swanepoel gibi ikonik isimleri bir araya getiriyor!

 

Victoria’s Secret’ın yepyeni The ICON koleksiyonuile eşsiz bir deneyime hazır olun. Çok sevilen ikonik VS monogram logosunu sütyene, külota, sabahlığave geceliğe taşıyan bu koleksiyon doğal görünümünüzü ön plana çıkarıyor.Moda dünyasında ses getirecek birkoleksiyonadaha imza atan Victoria’s Secret, global marka ikonlarıyla TheICON koleksiyonununiddialıvezamansızstillerini Victoria’s Secret tutkunlarına sunuyor.  Eşsizparçaların yer aldığıTheICONkoleksiyonunda, vücut yapısına tamamen uyum sağlayan sütyenler, külotlar,gecelikve sabahlıkgibi birçok ürün yer alıyor.Koleksiyonda yer alan Victoria’s Secret Push-Up Demi Braön planaçıktığı kampanyadaAdut Akech, Hailey Bieber, Paloma Elsesser, Sui He ve Emily Ratajkowski gibi isimlerin yanısıra Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Adriana Lima ve Candice Swanepoel kamera karşısına geçti. 

Ünlü fotoğrafçı Mikael Jansson tarafından çekilen eşsiz fotoğrafların stil danışmanlığını ise Camilla Nickerson üstleniyor. All-Star kadrosunda yer alan moda ikonlarının güçlerinin net bir şekilde gösterildiği fotoğraflarda, kontrastdetaylar dikkat çekiyor. Koleksiyondaki ikonlar ve eşsiz yetenekler, yeniden tasarlanan ve bu sonbaharda prömiyeri yapılacak olan moda şovu Victoria’s Secret The Tour’da da yer alacak.

Victoria's Secret'ın Baş Tasarımcısı Janie Schaffer, "Victoria's Secret’ın yeni koleksiyonu The Icon’ı sizlerlebuluşturduğumuz için çok heyecanlıyız. Koleksiyondaki sütyenler, doğal bir şekilde destek sağlarken,  kusursuz bir görünümle en iyi halinizi yansıtmanız için tasarlandı. Gardırobunuza eklerken heyecanlanacak ve kendinizi ikon hissedeceksiniz.’’ dedi.Koleksiyondaki Victoria’s Secret Push-Up Demi Bra ile ilk defa her kap bedeninin ihtiyacına özel hafif destek sunan pedteknolojisiyle kişinin doğal hatlarına uygun bir görünüm sağlıyor. Kıyafetin altında pürüzsüz duran imza niteliğindeki boydan boya logolu dantel detaylarıyla sizi büyüleyici bir yolculuğa çıkaran Victoria’s Secret Push-Up Demi Bra, hafif destek sağlarken tamamen ayarlanabilir, klasik veya çapraz kullanıma uygun askılarıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Markanın monogram logo tasarımına sahip külot, jartiyer,gecelik ve sabahlıkları XS-XL bedenleri arasında satışa sunuluyor ve sütyenlerle eşsiz bir takım oluşturuyor. Sütyenlerde ise 32-38 bant, A-DDD kap seçenekleri bulunuyor.

Commentaires


bottom of page