top of page

Wishlist: Gökhan Oğuz Ünal


Büyük umutlarla girdiğim 2020 yılının tek iyi yanı bitiyor olması. 2021 dileklerimi aşağıya bırakıyorum. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.
Casablanca markasının manzara desenli gömlekleriyle bir süredir flört ediyorum. “Sound of the Waves” adını taşıyan bu model, bu yıl tropik bir adada tatil yaparsam benimle gelmek zorunda.


“Friends” dizisindeki Ross gibi benim de yeni yıl kararlarımdan biri deri pantolon giymek. Nanushka’nın vegan deri pantolonu rengiyle de favorim. Umarım sonum Ross’a benzemez.


Ofis hayatlarımızı evlere taşıdığımızdan beri rahat edeceğim bir çalışma koltuğu arayışındayım. İnsanların çoklu ekranlarda vakit geçirirken girdiği türlü pozisyonlara adapte olabilen Steelcase Gesture, benim gibi çalışırken dörde katlananların imdadına yetişiyor.


La Mer The Eye Concentrate, göz çevresindeki koyu halkalardan ve şiş görünümden kurtulmanızı sağlayan mucizevi bir krem. Artık gözlerim 2021’e umutla bakacak.
İspanyol sanatçı Ignasi Monreal ile güçlerini birleştiren Etnia Barcelonanın periferik görüşten ilham aldığı güneş gözlüklerini, uzaylılar dünyayı istila ettiğinde kamufle olmak için takabilirim.Yeryüzündeki en pahalı oyun konsolu olan Nintendo Wii Supreme, 2.5 kg 22 ayar altın ile kaplanmış. Düğmeleri ise 0.25 karatlık 78 adet kusursuz pırlantayla süslü. Aldıktan sonra yapacağım son şey oyun oynamak olurdu.
Kommentare


bottom of page